Aktyviems

 

SPORTO STOVYKLA ZARASUOSE 2024

Sporto stovykloje laukiami 7-16 metų vaikai.

Pamainos: 

- Liepos 15 - 19 d.d.stovyklautojų amžius 7 - 11 m.
- Liepos 22 - 26 d.d. stovyklautojų amžius 13-16 m.

- Liepos 29 - rugpjūčio 2d. stovyklautojų amžius 9 - 13 m.

Vieta:

Stelmužės g. 1, Laukesos km. Zarasai
 

Kam tinka ši stovykla? 

Sporto stovykla puikus pasirinkimas patiems aktyviausiems ir sportiškiausiems vaikams, kurie be sporto negali nei dienos ir yra išsiilgę gryno oro bei tikros gamtos. Per kelias vasaros dienas vaikai nuveiks daugiau nei per kelis rudens ar žiemos mėnesius. Patikėkite, po stovyklos vaikas dar ilgai prisimins patirtus įspūdžius bei jaus geros energijos užtaisą.

Stovykla išvažiuojamoji ir su nakvyne. Stovyklaujame nuo pirmadienio iki penktadienio. Svarbu, jog tėveliai atkreiptų dėmesį ir įvertintų, ar vaikas jau yra pasirengęs praleisti beveik visą savaitę išvykęs toli nuo namų.  Tiesa, praktika rodo, jog daugelis vaikų nėra linkę taip greitai išsiilgti namiškių – per daugelį metų nesame turėję nei vieno vaiko, kuris būtų išvykęs namo dar iki stovyklos pabaigos. Stovyklos pamainos skirstomos, atsižvelgiant į vaikų amžiaus grupes. Stovyklautojų amžius mums padiktuoja ir ruošiamą programą. Kadangi mus renkasi vaikai, kurie dažniausiai į stovyklą važiuoja ne vienerius metus, tad stovyklos programą nuolat keičiame ir atnaujiname. Norime, kad vaikams kiekvienais metais būtų įdomu ir jie su dideliu noru sugrįžtų čia vėl ir vėl.

Ką veiksime stovykloje? 

Vienos pamainos metu stovyklauja 30 vaikų, o su jais dirba 3 vadovai. Šioje stovykloje vaikai daug laiko praleis gryname ore, jų lauks 3-4 aktyvios sporto treniruotės, o kiekvieną vakarą skirtinga pramoga: pirties ir aromaterapijos, plaukimo su baidarėmis ir kanojomis Laukesos ežeru, žygis į Zarasų aerodromą, kuriame vaikai ne tik bus supažindinami su skraidyklėmis, bet ir turės galimybę įlipti ir pasėdėti lėktuve, o vyresnieji net ir patys praktiškai ją pavairuoti, prižiūrimi instruktoriaus. Sodybos teritorijoje žaisime saugų ir aktyvų Lazer tag žaidimą bei pramogausime ant vandens batutų. Atsisveikinsime aplankydami Zarasų apžvalgos bokštą.Maitinimas ir apgyvendinimas

Vaikai 4 kartus per dieną yra sveikai ir sočiai maitinami – pusryčiai, pietūs, vakarienė bei naktipiečiai. Vaikams suteikiami visi patogumai. Stovyklautojai apgyvendinami po 2-3 kambariuose, kuriuose yra tualetas ir dušas.

tikslią programą susidedam likus 2 savaitėms iki
stovyklos, nes stengiamės ką jau prižadam tą ir įgyvendinti, nes
oras kartais būna tą programą vėlgi mėgsta pakeisti.

Vaikų telefonai dienos metu yra surenkami ir grąžinami vaikams po
paskutinių veiklų 21-22 val., norisi leisti pasiilsėti visiems nuo
ekranų ir nuotolinių pamokų.

Stovyklos kaina:

335 Eur su bendru užsakomu transportu Vilnius-Zarasai-Vilnius

Vieta į stovyklą yra rezervuojama sumokėjus 100 Eur avansą, o
likusią dalį mokate atvežę vaiką išvykimui į stovyklą.


Stovykla dalinai finansuojama Vilniauas miesto savivaldybės.

Nuolaida taikoma vaikams iš Ukrainos, daugiavaikėm šeimoms ir kitom socialiai remtinom šeimom.

Vietų skaičius remiamom šeimom ribotas.


Nuotraukas, video apie anksčiau vykusias stovyklas peržiūrėti galite čia